اپل تنها 80 هزار هدست ویژن پرو عرضه خواهد کرد

اپل تنها 80 هزار هدست ویژن پرو عرضه خواهد کرد

به گفته مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور اپل، این شرکت قصد دارد بین ۶۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ ویژن پرو در اوایل ۲ فوریه تولید کند. بر اساس این اعداد، مینگ چی کو انتظار دارد که تمام سهام اولیه ویژن پرو در زمان عرضه به سرعت به فروش برسد.
با توجه به پست Ming-Chi Kuo در مورد فالوورها و کاربران اپل، ۶۰ تا ۸۰ هزار عدد از این هدفون به سرعت فروخته می‌شود.
مینگ چی کو قبلاً گفته بود که تقاضای زیاد برای این هدست باعث می‌شود کل سهام پیش‌سفارش خیلی سریع به فروش برسد. او همچنین معتقد است که پس از فروش اولین دسته، اپل با تاخیرهای طولانی در ارسال مجدد محصول مواجه خواهد شد. به دلیل پیچیدگی، انتظار می‌رود اپل در سال ۲۰۲۴ کمتر از ۴۰۰۰۰۰ هدست Vision Pro تولید کند.

فروش اولیه هدست ویژن پرو احتمالا به سرعت به فروش می‌رسد، اما کو گفت که مشخص نیست که آیا تقاضا برای ویژن پرو فراتر از عرضه اولیه ادامه خواهد داشت یا خیر. ادامه فروش این هدفون به اپلیکیشن‌های پرچمدار اپل بستگی دارد.
اپل قصد دارد Vision Pro را در روز جمعه، ۲ فوریه عرضه کند، اما پیش‌سفارش‌ها را از ۱۹ ژانویه ساعت ۵ صبح به وقت محلی می‌پذیرد. سفارشات در حال حاضر محدود به ایالات متحده است و اپل هنوز جزئیاتی در مورد زمان عرضه هدست در کشورهای دیگر ارائه نکرده است.
طبق کد موجود در آخرین نسخه اپ استور اپل، اپل در حال اسکن چهره مشتریان فروش ویژن پرو است تا از اندازه صحیح هدفون برای هر مشتری اطمینان حاصل کند. نظرات خود را برای ایدوتک بگذارید.

Rate this post
حتما بخونیا :)  تاریخ عرضه ویژن پرو لو رفت؛ زمستان پرحرارت در انتظار کاربران اپل