پلی‌استیشن پلاس دارید؟ این بازی‌های رایگان را تجربه کنید

پلی‌استیشن پلاس دارید؟ این بازی‌های رایگان را تجربه کنید

برای مجموعه جدیدی از بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس آماده شوید. سونی بازی‌های هیجان‌انگیزی را که در ماه می‌به این سرویس عرضه می‌شوند، معرفی کرده است. همراه ایدوتک باشید.

EA SPORTS FC ۲۴ یکی از بازی‌های جدید پلی استیشن پلاس برای دارندگان پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ است. بیش از ۱۹۰۰۰ بازیکن در بازی؛ بیش از ۷۰۰ تیم و بیش از ۳۰ لیگ. اعضای PlayStation Plus یک بسته اولیه Ultimate Team رایگان دریافت خواهند کرد.
بازی دیگر Ghostrunner ۲ است که در این بازی می‌توانید به عنوان یک نینجا بازی کنید. Ghostrunner ۲ که در دنیای سایبرپانک می‌گذرد، دارای نبردهای حماسی، مجموعه مهارت‌های پیشرفته، عناصر داستانی تعاملی، حالت‌های بازی جدید و موسیقی متن جذاب است.

بازی سوم با نام TUNIC شما را به ماجراجویی هیجان‌انگیز می‌برد. در TUNIC، شما به عنوان یک روباه کوچک کنجکاو، سرزمینی فراموش شده پر از اسرار باستانی را کاوش می‌کنید.

در این ماه، کاربران پلی استیشن پلاس علاوه بر سه بازی فوق، به بازی Destiny ۲: Fall of Light نیز دسترسی خواهند داشت.

هر چهار بازی از تاریخ ۷ می (۱۸ اردیبهشت) در دسترس اعضای سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرند. بازی‌های Ghostrunner 2 و TUNIC و Destiny 2 تا تاریخ ۳ ژوئن (۱۴ خرداد) و EA Sports FC 24 تا ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد) دردسترس خواهند بود.

5/5 - (1 امتیاز)
حتما بخونیا :)  پلی استیشن پلاس چیست؟