خواننده معروف روی بازی GTA 6 کار می‌کند

خواننده معروف روی بازی GTA 6 کار می‌کند

این خواننده مشهور تایید کرد که در حال کار بر روی GTA ۶ است بنابراین دیگر نمی‌تواند در GTA ۵ این نقش را بازی کند.
فهیم رشاد نجم، خواننده و ترانه سرا، معروف به T-Pain، در حال کار بر روی Grand Theft Auto VI با شرکت Rockstar Games است. با این حال، به نظر می‌رسد کار جدید T-Pain عواقب ناخواسته‌ای دارد.
طبق گزارش IGN، Rockstar از T-Pain خواسته است تا بازی در NoPixel را متوقف کند. NoPixel سرور معروف و قدیمی بازی محبوب GTA ۵ RPG است که بر روی سرورهای مختلف اجرا می‌شود.
بازیگری در NoPixel به معنای صحبت کردن، عمل کردن و حرکت کردن مانند شخصیتی است که بازی می‌کنید. در واقع هر اقدامی از طرف شما انجام می‌شود و شما نقش خود را ایفا خواهید کرد.
Rockstar تیم مودینگ را برای سرورهای بازی‌های نقش آفرینی از جمله FiveM و RedM استخدام کرد. تی پین گفت عجیب است که به دلیل Rockstar دیگر نمی‌تواند روی سرور NoPixel بازی کند. نحوه حضور او در بازی GTA ۶ هنوز مشخص نشده است.

حتما بخونیا 🙂  سامسونگ اولین دسته بازی خود را در CES 2024 رونمایی خواهد کرد

T-Pain حداقل از سال ۲۰۲۱ در NoPixel ظاهر شده است. وقتی طرفداران متوجه شدند که او در لیست سفید قرار گرفته است (سروری برای بازیکنان شناخته شده در NoPixel). ایده پشت NoPixel ایجاد یک تجربه همه جانبه برای بازیکنان و بینندگان برای تجربه داستان‌ها و موقعیت‌ها در دنیایی دیگر است.
در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد GTA ۶ وجود ندارد. اما به نظر می‌رسد که ایفای نقش می‌تواند نقش مهمی داشته باشد. Rockstar بر روی داستان انفرادی که در اولین تریلر خود نشان داده شده است تمرکز خواهد کرد.
GTA ۶ در سال ۲۰۲۵ برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در مورد این بازی با ایدوتک در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)