Lenovo Legion Y7000P با نسل چهاردهم اینتل در چین عرضه شد

Lenovo Legion Y7000P با نسل چهاردهم اینتل در چین عرضه شد

لنوو به تازگی لپ تاپ گیمینگ Legion Y7000P را در چین معرفی کرده است. بسیاری دیگر از لپ‌تاپ‌های Legion (مانند Y8000، Geek Pro G5000 و غیره) نیز در اینجا عرضه خواهند شد. در حالی که طرح نام‌گذاری متفاوت است، این لپتاپ‌ انحصاری چینی لنوو به طور مشابه با خط تولید جهانی لنوو، که شامل لژیون 5، لژیون 7 و سایر لپ‌تاپ‌های بازی است، قرار خواهند گرفت. همراه ایدوتک باشید.

Lenovo Legion Y7000P با نسل چهاردهم اینتل

در تیزری که اخیرا توسط لنوو در Weibo رونمایی شده است، می‌توانیم شاهد یک دزدی تئاتری باشیم که در HQ لنوو در حال وقوع است . مرد ( به وضوح بخشی از لژیون ) راه خود را به منطقه فوق سری پیدا می کند. اینجاست که او دقیقاً همان چیزی را که به دنبالش است می یابد. لپ تاپ گیمینگ لنوو Y700P نشان داده شده است و قهرمان این تیزر کوتاه یک تراشه اینتل را با فورسپس در دست گرفته است.

تیزر چینی لنوو لپ‌تاپ گیمینگ legion y7000p با پردازنده نسل چهاردهم اینتل را نشان می‌دهد.

مشخصات داخلی لپ تاپ گیمینگ فاش شده است و CPU بسیار شبیه به پردازنده های نسل سیزدهم قبلی است. این ما را به سمت پردازنده‌های نسل چهاردهم اینتل جدید بر اساس معماری « Raptor Lake Refresh » سوق می‌دهد. اینتل چین قبلا تایید کرده بود که این پردازنده های لپ تاپ به زودی عرضه می شوند.

حتما بخونیا 🙂  نحوه نصب ssd روی کامپیوتر و لپتاپ

به شدت انتظار می رود که این لپ تاپ گیمینگ Lenovo Legion Y7000P آینده با تراشه Core i9-14900HX نسل چهاردهم قابل تنظیم باشد . این مدل خاص باید دارای 24 هسته و 32 رشته، مشابه مدل قبلی خود (i9-13900HX) باشد. سرعت ساعت باید در مدل نسل چهاردهم بالاتر باشد و عملکرد نهایی را افزایش دهد.

تصاویر مختلف دیگری از Lenovo Legion Y7000P نیز قبلاً به بیرون درز کرده بود، لپ‌تاپ بهره‌وری که در سال 2024 با پردازنده‌های Core Ultra اینتل ( معماری دریاچه شهاب ) عرضه می‌شود.

لپ‌تاپ‌های گیمینگ lenovo legion قبل از عرضه با پردازنده‌های نسل چهاردهم اینتل لو رفت
نسل چهاردهم اینتل (i9-14900HX & i7-14650HX) قبلاً در لپ‌تاپ Lenovo Legion Pro 5 فاش شده بود.

در همان نشت، عکس هایی از Legion Y7000P به همراه چندین لپ تاپ لنوو وجود دارد. به هر حال، لپ تاپ گیمینگ Lenovo Legion 5 Pro نیز قبلا لو رفته بود. دو پردازنده نسل چهاردهم اینتل (انواع i9 و i7) در آن افشای قبلی دیده شده بود.

Lenovo Legion Y7000P: قیمت و در دسترس بودن

قیمت Lenovo Legion Y7000P در حال حاضر مشخص نشده است. با این حال، در دسترس بودن به طور رسمی توسط Lenovo چین به اشتراک گذاشته شده است. در پست Weibo که این تیزر را نشان داد، ترجمه آن چنین است: « در ژانویه می بینمت! “

این نشان می‌دهد که تاریخ راه‌اندازی Lenovo Legion Y7000P اوایل ژانویه 2024 است . انتظار می‌رود پردازنده‌های جدید نسل چهاردهم اینتل با معماری Raptor Lake Refresh برای لپ‌تاپ‌ها نیز در همین بازه زمانی عرضه شوند.

حتما بخونیا 🙂  نقد و بررسی مک بوک پرو M3

نظر شما در مورد لپ تاپ گیمینگ Lenovo Legion Y7000P چیست؟ آیا قصد خرید نسل چهاردهم اینتل را دارید یا بیشتر به لپ تاپ های بازی با پردازنده های Intel Core Ultra علاقه مند هستید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

منبع

5/5 - (1 امتیاز)