تاریخ انتشار احتمالی Nothing Phone (3)

تاریخ انتشار احتمالی Nothing Phone (3)

این شرکت همچنین اخیرا آخرین محصول صوتی خود را با نام Ear and Ear (a) عرضه کرده است، و تقریباً در آن زمان از سال است که Nothing یک گوشی پرچمدار جدید Nothing Phone را عرضه می کند. اگرچه ما گزارشی مبنی بر انتشار Nothing Phone (3) به این زودی نداریم، بازار و روند فعلی گوشی های هوشمند به ما آزادی کافی برای حدس زدن مشخصات Nothing Phone (3) می‌دهد. همراه ایدوتک باشید.

Nothing Phone (3) تاریخ مورد انتظار انتشار

انتظار می رود Nothing Phone (3) در ماه سپتامبر عرضه شود. Phone (2) در ژوئیه سال گذشته عرضه شد، اما Phone (2a) در ماه مارس وارد بازار شد و پس از آن در 29 آوریل رنگ جدیدی از آن ارائه شد. این هیاهو برای مدتی زنده است، و این می تواند دلیلی باشد که ممکن است تلفن (3) در سپتامبر یا اکتبر راه اندازی شود. هرچند ممکن است اشتباه کنیم.

عملکرد: کدام اسنپدراگون؟

یکی از سوالات اصلی که از زمان عرضه Nothing Phone (2a) در ذهن ما بوده است این است که کدام پردازنده Qualcomm Nothing باید در تلفن (3) انتخاب کند. با آخرین نسخه‌های منتشر شده Snapdragon SoC، پاسخ این سوال واضح‌تر شده است، و ما فکر می‌کنیم که Nothing Phone (3) احتمالاً دارای Snapdragon 8s Gen 3 خواهد بود. امتیاز چند هسته‌ای بهتر در حالی که دومی کمی کارآمد است.

اگر چه، اگر هیچ چیز با SoC مقرون به صرفه تر به پایان نرسد، ما تعجب نمی ‌کنیم. اسنپدراگون 8 نسل 3 به طور قابل توجهی قدیمی تر از 8s Gen 3 است، اما ما مطمئن نیستیم که آیا هنوز قیمت هر دستگاه از 8s Gen 3 بالاتر است.

Nothing-Phone-1-Phone-2-and-Phone-2a-design-compared-side-by-side

ما هیچ سرنخی یا گمانه‌زنی در مورد طراحی نداریم جز بیان ویژگی‌های آشکار که گوشی Nothing Phone (3) دارای پشتی شفاف است و رابط Glyph را حفظ می‌کند. با این حال، من به چند گزینه طراحی فکر کردم که در مقاله Nothing Phone (3) خود منتشر کردیم. به محض اینکه رندرهایی منتشر شد، شما را به روز خواهیم کرد.

حتما بخونیا :)  علت شارژ نشدن گوشی سامسونگ

دوربین ها

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد دوربین‌ها نیز نداریم. هر دو گوشی Phone (1) و Phone (2) دارای دوربین دوگانه پشتی بودند که دوربین اصلی دارای زاویه باز و ثانویه یک دوربین فوق عریض بود.

Nothing-Phone-1-and-Phone-2a-side-by-side-1

یکی از ویژگی‌های مورد درخواست Nothing Phone (3) احتمالاً اضافه کردن لنز تله فوتو با جایگزینی فوق عریض یا افزودن دوربین سوم است. اینکه آیا هیچ چیز به این درخواست گوش نمی دهد یا نه، باید دید.

باتری و شارژ

Nothing Phone (3): تاریخ انتشار احتمالی، مشخصات فاش شده، شایعات و موارد دیگر

باز هم، ما اطلاعاتی در مورد اندازه باتری یا سرعت شارژ نداریم. Nothing Phone (2) دارای یک سلول 4700 میلی آمپر ساعتی بود که می توانست با 45 وات شارژ شود. از طرف دیگر، تلفن (2a) دارای باتری بزرگتر 5000 میلی آمپر ساعتی است. تلفن (3) احتمالاً می تواند دارای باتری 5000 میلی آمپر ساعتی باشد و سرعت شارژ را از 45 وات به 65 یا 67 وات افزایش دهد. همچنین باید شاهد بهبود سرعت شارژ بی سیم باشیم.

نرم افزار و اتصال

هیچ OS 3.0 در دست ساخت نیست و انتظار می رود در کنار Nothing Phone (3) عرضه شود. چند چیز که در مورد آن می دانیم این است که پانل تنظیمات سریع را اصلاح می کند تا ظاهری بی نظیر به آن بدهد. این شرکت از کاربران خواسته است در مورد اینکه چگونه پنل اصلاح شده را می خواهند بازخورد بدهند. منبع

Rate this post