نحوه تولید تصاویر هوش مصنوعی با استفاده از Google Bard

نحوه تولید تصاویر هوش مصنوعی با استفاده از Google Bard

گوگل بالاخره قابلیت تولید تصاویر در Bard را به صورت رایگان به ارمغان آورد. OpenAI در اکتبر ۲۰۲۳ ، تولید تصویر Dall -E ۳ را برای کاربران پولی ChatGPT Plus اضافه کرد و اکنون، گوگل نیز از این روش پیروی کرده است. گوگل برای شرکت در مهمانی کمی دیر شده است، اما از مدل هوش مصنوعی Imagen ۲ خود برای تولید تصاویر با استفاده از پیام‌های متنی استفاده می‌کند. گوگل با گاردریل‌های جدید، ابزار ImageFX را بر اساس مدل Imagen ۲ ساخته و در Bard ادغام شده است. در اینجا نحوه استفاده از آن برای ایجاد تصاویر در Bard آورده شده است. همراه ایدوتک باشید.

  • bard. google. com  (بازدید کنید) را در مرورگر دسکتاپ یا تلفن هوشمند خود راه اندازی کنید.
  • اکنون، در قسمت متن، درخواست خود را با «ایجاد یک تصویر از…» یا «تولید تصویری از…» شروع کنید و آنچه را که می‌خواهید ایجاد کنید، توصیف کنید. در حال حاضر فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند.
  • بارد چند ثانیه طول می‌کشد و دو تصویر را همزمان ایجاد می‌کند. اگر می‌خواهید تصاویر هوش مصنوعی بیشتری با Bard ایجاد کنید، روی «Generate more» کلیک کنید.
تولید تصویر در google bard
  • در نظر داشته باشید که وضوح تصویر 512 در 512 پیکسل است و می توانید عکس را با فرمت JPG دانلود کنید. در حال حاضر، راهی برای ارتقاء این تصاویر ایجاد شده توسط هوش مصنوعی وجود ندارد .
  • جدای از آن، اگر در ایالات متحده هستید، می توانید مستقیماً به ابزار ImageFX گوگل ( بازدید ) در AI Test Kitchen دسترسی داشته باشید.
ابزار هوش مصنوعی google imageFX

بنابراین به این ترتیب می توانید تصاویر را در Google Bard به صورت رایگان تولید کنید. پس از یک آزمایش کوتاه، احساس می شود که تولید تصویر بارد از مدل فوق العاده توانمند Midjourney و آخرین مدل Dall -E 3 OpenAI عقب مانده است. همچنین، اگر نمی‌دانستید، مایکروسافت همچنین دارای سازنده تصویر Bing AI است که توسط Dall -E پشتیبانی می‌شود. با این وجود، گوگل قابلیت های تولید تصویر خود را به صورت رایگان ارائه می دهد، بنابراین خوب است.

حتما بخونیا :)  بالا بردن کیفیت عکس آنلاین رایگان

به خاطر داشته باشید که تولید تصویر در Bard در حال حاضر در مناطق بریتانیا، سوئیس و منطقه اقتصادی اروپا در دسترس نیست. همچنین، کاربران زیر 18 سال نمی توانند تصاویری در Bard ایجاد کنند و احتمالاً در آینده به Gemini تغییر نام خواهند داد. منبع

5/5 - (1 امتیاز)