بالا بردن کیفیت عکس آنلاین رایگان

بالا بردن کیفیت عکس آنلاین رایگان

بالا بردن کیفیت عکس آنلاین رایگان یکی از بدیهی ترین وظایف در صنعت عکاسی است. به خصوص با ظهور تلفن های همراه و تبدیل آن ها به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از زندگی، عکاسی بیش از هر زمان دیگری رشد کرده است و بر این اساس، کیفیت مهم ترین معیار برای هر صاحب عکس تلقی می شود.
یکی از دغدغه های رایج بسیاری از ما در برخورد با عکس ها، به خصوص عکس های قدیمی، یافتن راهی برای تغییر کیفیت عکس بدون کوچکترین از دست دادن آن است. امروزه با استفاده از روش های جدید به راحتی می توان بهبود کیفیت عکس آنلاین را تجربه کرد.
افزایش کیفیت عکس آنلاین رایگان یکی از روش هایی است که می تواند برای بهبود کیفیت عکس های شما استفاده شود. هرچه خدمات وب سایت بیشتر به روزتر باشد، بهتر است.

هوش مصنوعی که یکی از مدرن‌ترین فناوری‌ها به حساب می‌آید، در صنعت عکاسی و همچنین سایر زمینه‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد، به طوری که بسیاری از آن‌ها اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را در جعبه خود دارند و می‌توانند این کار را انجام دهند. به راحتی و تنها با چند کلیک کیفیت تصویر را بهبود بخشید. تغییراتی را که می خواهید روی تصویر به روز کنید و اعمال کنید.

معرفی بهترین سایت های بالا بردن کیفیت عکس آنلاین رایگان

1. Vance AI برای افزایش کیفیت عکس آنلاین رایگان

اولین وب سایت افزایش آنلاین کیفیت عکس که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم Vance AI است. برای استفاده از این وب سایت باید با یک آدرس ایمیل ثبت نام کنید. با استفاده از یک ایمیل موقت به جای ایمیل اصلی، می‌توانید چندین بار در سایت ثبت نام کرده و کیفیت تصویر مورد نظر خود را ارتقا دهید.
این سایت یکی از بهترین سایت‌های بهبود عکس است. با مراجعه به این سایت حتی می‌توانید عکس‌های سیاه و سفید قدیمی را با استفاده از هوش مصنوعی به رنگی تبدیل کنید و به راحتی کیفیت عکس‌های خود را ارتقا دهید. خدمات ارائه شده توسط این وب سایت شامل افزایش وضوح تصویر، برش تصویر، روشن یا کم نور کردن تصویر و کاهش نویز تصویر می‌باشد. شما می‌توانید این کار را در این سایت انجام دهید.

Vance AI برای افزایش کیفیت عکس آنلاین رایگان

2. Letsenhance بهبود کیفیت عکس های آنلاین

شما می‌توانید یکی دیگر از وب سایت‌های بالا بردن کیفیت عکس آنلاین را بررسی کنید که در اینجا بسیار مفید است. البته تفاوت این سایت با Vance AI این است که نمی‌توانید با ایمیل موقت ثبت نام کنید، اما ایمیل باید مال شما و واقعی باشد و می‌توانید تا ۱۰ عکس را با آن ویرایش کنید و کیفیت آن را افزایش دهید.
یکی دیگر از ابزارهای آنلاین برای بهبود کیفیت تصویر Let’s Enhance است. از جمله مزیت‌های این سایت امکان تغییر اندازه خودکار عکس است که یکی از ساده‌ترین راه حل‌ها برای افرادی است که می‌خواهند وضوح تصاویر خود را افزایش دهند.
یکی دیگر از مزایای سایت Let’s Enhance استفاده از فناوری هوش مصنوعی برای بالا بردن کیفیت عکس هاست. هنگام آپلود عکس در این سایت، گزینه‌های زیر را می‌توان روی عکس تنظیم کرد:

 1. وضوح تصویر را افزایش می‌دهد
 2. کیفیت تصویر را به ۱۶K افزایش دهید
 3. با حفظ کیفیت تصویر، اندازه تصاویر را تغییر دهید
 4. افزایش کیفیت عکس‌های قدیمی
 5. قطعنامه را بالا ببرید و…

Letsenhance بهبود کیفیت عکس های آنلاین

یکی دیگر از مزایای افزایش کیفیت عکس آنلاین این است که هنگام آپلود عکس، تغییرات مفیدی را که باید در آن اعمال شود را پیشنهاد می‌کند و می‌توانید با قبول یا رد عکس، کیفیت عکس را بهبود ببخشید. تغییراتی که می‌توانید در عکس‌های خود در این وب سایت ایجاد کنید شامل تغییر رنگ و روشنایی عکس، حذف قرمزی چشم، خنثی کردن، حذف نویز و غیره است. شامل می‌شود. در هر مرحله می‌توانید عکس‌های قبلی و بعدی را با هم مقایسه کنید.

3. بالا بردن کیفیت عکس آنلاین رایگان با HitPaw

در بالای لیست بهترین ابزارهای بهبود کیفیت تصویر (با کمک هوش مصنوعی) HitPaw قرار دارد. به گفته کارشناسان، این سایت بهترین ابزار برای محو و بهبود تصاویر بدون افت کیفیت است (البته من نظر خودم را در مورد گزینه‌های زیر دارم).
عکس‌های حرفه‌ای HitPow و مدل‌های هوش مصنوعی آن به بهبود کیفیت عکس‌های شما کمک می‌کنند. این پلتفرم همچنین دارای فناوری به روزرسانی عکس‌های قدیمی است. هوش مصنوعی از مدلی استفاده می‌کند که چهره شما را با تصاویر سیاه و سفید کاملا رنگ می‌کند و با یک کلیک به عکس‌های قدیمی شما جان می‌بخشد.

مدل کاهش نویز آن با فناوری کاهش نویز هوش مصنوعی قدرتمند می‌تواند به طور خودکار نویز را از تصاویر با ISO بالا و نور کم حذف کند و تصاویر کارتونی را با وضوح بیشتری به نمایش بگذارد.
ساده‌ترین روش استفاده از یک مدل کلی برای بهبود تصاویر صحنه‌های واقعی مانند مناظر و ساختمان‌ها است. این ویژگی هوش مصنوعی همچنین می‌تواند کیفیت تصاویر را بهبود بخشد تا حیوانات یا گل‌ها واضح‌تر به نظر برسند.

حتما بخونیا :)  انواع هوش مصنوعی

بالا بردن کیفیت عکس آنلاین رایگان با HitPaw

برخی از ویژگی‌های کلیدی HitPaw عبارتند از:

 1. این بهترین تقویت کننده کیفیت تصویر هوش مصنوعی موجود برای ویندوز و مک است.
 2. با یک کلیک به صورت خودکار و بلافاصله کیفیت و وضوح تصاویر شما بهبود می‌یابد.
 3. تاری و نویز تصویر را به راحتی حذف می‌کند.
 4. بدون از دست دادن کیفیت، تصاویر را بزرگتر و بهتر می‌کند.

4. AVC Labs

AVCLabs یک ابزار بهبود تصویر ثبت شده است که از یادگیری عمیق برای بهبود وضوح تصویر تا ۴۰۰٪ و بهبود جزئیات و همچنین فشرده‌سازی و از حالت فشرده کردن عکس‌ها استفاده می‌کند. میلیون‌ها تصویر از پرتره، حیات وحش، انیمه، مناظر، معماری و موارد دیگر در این اپلیکیشن ارائه شده است. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا وضوح چندین تصویر را به طور طبیعی افزایش دهید و در عین حال جزئیات دقیق را حفظ کنید.
این ابزار دارای قابلیت حذف نویز هوشمند است که می‌تواند به صورت خودکار نویز را از عکس‌های دانه دار حذف کند و کیفیت را افزایش دهد.
مدل اصلاح صورت AI به طور خاص برای بهبود عکاسی پرتره بدون نگرانی در مورد پیچیدگی فرآیند ویرایش طراحی شده است. با استفاده از هوش مصنوعی، می‌توانید رنگ پوست را تنظیم کنید، لکه‌ها را از بین ببرید یا ویژگی‌هایی مانند چشم‌ها و لب‌ها را با یک کلیک بهبود بخشید تا پرتره‌های باکیفیت خیره‌کننده ایجاد کنید.

AVC Labs

برخی از ویژگی‌های کلیدی AVC Labs عبارتند از:

 1. وضوح عکس‌ها را با Super Resolution افزایش دهید.
 2. با حذف نویز و دانه‌ها از تصویر، تاری را از بین می‌برد.
 3. ابزاری برای روتوش چهره که به شما امکان می‌دهد با استفاده از هوش مصنوعی پرتره‌ها و سلفی‌ها را زیبا کنید.
 4. AI Photo Colorizer عکس‌های سیاه و سفید را به طور طبیعی به رنگی تبدیل می‌کند.
 5. محاسبه رنگ هوش مصنوعی مشکل رنگ تصاویر را حل می‌کند.
 6. تفریق AI BG پس زمینه تصویر را حذف می‌کند و آن را برجسته می‌کند.

5. Upscalepics

فرآیند افزایش کیفیت عکس‌ها با هوش مصنوعی، افزایش وضوح تصاویر با آپلود تصاویر در سایت کراپ و در مدت زمان کوتاهی کیفیت تصاویر آنلاین افزایش می‌یابد. در این صفحه حتی اگر اندازه تصویر را افزایش دهید، کیفیت تصویر حفظ می‌شود. تغییر اندازه و فشرده‌سازی تصاویر در این صفحه آسان است.
با Upscale کیفیت عکس خود را به صورت آنلاین به صورت رایگان افزایش دهید.

Upscalepics

6. Cutout

یک راه آسان برای بهبود کیفیت عکس‌های تار، آپلود تصاویر در سایت برش و افزایش کیفیت تصاویر خود تنها با یک کلیک است. برنامه موبایل، نرم‌افزار دسکتاپ و افزونه‌های Shopify از جمله محصولات موجود در این سایت هستند که می‌توانید برای ویرایش تصاویر خود از آن‌ها استفاده کنید.

Cutout

بهبود کیفیت تصاویر با کمک هوش مصنوعی

ابزارهای هوش مصنوعی در زمینه ویرایش تصویر قدرتمند هستند. بنابراین، آن‌ها تقریباً تمام ابزارهای گذشته را ترک می‌کنند. ابزارهای هوش مصنوعی زیادی برای بهبود کیفیت عکس وجود دارد که می‌توانید بدون داشتن دانش خاصی از آن‌ها برای بهبود کیفیت عکس استفاده کنید.
این ابزار علاوه بر بهبود کیفیت تصاویر، ابزارهایی مانند ویرایش و تغییر اندازه تصاویر را در اختیار شما قرار می‌دهد. ابزارها، وب سایت‌ها و ابزارهای زیر را می‌توان نام برد:

7. ImageUpscaler

این سایت بهبود عکس هوش مصنوعی از الگوریتم‌های پیشرفته برای بهبود کیفیت عکس‌های مصنوعی استفاده می‌کند. عکس خود را آپلود کنید، سپس انتخاب کنید که چقدر می‌خواهید کیفیت عکس را افزایش دهید. سایر امکانات این سایت:

 • پس زمینه عکس را حذف کنید
 • با هوش مصنوعی تصاویر بسازید
 • سایز تصاویر را بدون افت کیفیت افزایش دهید

9. restorePhotos.io

برای بهبود کیفیت تصویر با این سایت کافی است کیفیت عکس را افزایش دهید. پس از ورود به سایت و انتخاب Restore your photos، تصویر مورد نظر خود را آپلود کنید.

10. سایت افزایش کیفیت عکس Let’s Enhance

enhance برای افزایش کیفیت عکس از تکنولوژی هوش مصنوعی استفاده می‌کند. با بارگذاری تصویر تنظیمات مختلفی برای کیفیت عکس وجود دارد. از جمله قابلیت‌های این ابزار:

 • افزایش وضوح تصویر
 • افزایش کیفیت تصاویر تا 16k
 • تغییر سایز تصاویر با حفظ کیفیت تصاویر
 • تغییر عکس های قدیمی به عکس ها با کیفیت بالا
 • افزایش رزولوشن

تصاویر بخش مهمی از سایت هستند و بسیار مهم است که از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا بتوانند تأثیر مطلوبی در ذهن بینندگان بگذارند. اگر تصاویر سایت شما کیفیت پایینی دارند، ویرایش تصاویر را با این ابزارها فراموش نکنید.
استفاده از برخی ابزارها برای کاهش حجم تصویر باعث کاهش کیفیت عکس‌ها می‌شود. اگر سایت وردپرسی دارید، با افزونه Smush pro می‌توانید حجم تصویر را بدون افت کیفیت کاهش دهید.

11. picwish

اگر به دنبال ابزار کاملی هستید که علاوه بر بهبود کیفیت عکس‌های تار، کارهای مختلفی مانند حذف پس زمینه، تغییر فرمت تصویر، ایجاد پس زمینه با هوش مصنوعی، روشن کردن عکس ها، افزایش پیکسل عکس ها، حذف اشیاء غیر ضروری را انجام دهد. در عکس، تبدیل تصاویر به متن. اندازه، افزایش وضوح، فشرده‌سازی و… بسیاری از ویژگی‌های وب سایت picwish مبتنی بر هوش مصنوعی است و نیازی نیست خودتان کار خاصی انجام دهید.

5/5 - (3 امتیاز)